Mamiklub

Mamiklub, to sú pravidelné stretnutia matiek s malými deťmi dva krát v mesiaci, ktoré sú otvorené všetkým mamičkám! Ide o stretnutia s programom prevažne pre najmenšie deti (0-4 roky), kde môžeme spoločne s  deťmi poznávať svet a rozvíjať svoje schopnosti. Na stretnutiach s deťmi spievame, tancujeme, hráme sa, vyrábame rôzne výrobky, pozeráme divadielko, a oveľa viac!  Benefitom pre mamy je spoločne strávený čas a zdieľanie radostí i starostí materstva. Mamiklub v Trnave funguje už viac ako 10 rokov. 

Na Mamiklube sa stretávame dvakrát do mesiaca vo štvrtok od 10:00 do 11:30. 

Priestor, v ktorom sa stretávajú mamy s deťmi je vybavený rôznymi aktivitami pre najmenšie deti. Novinkou je doplnenie priestoru kútikom pre zdravé nôžky. Kútik detičkám ponúka precvičovanie nožičiek na stimulačných, balančných a rehabilitačných pomôckach, ktoré môžu deti využívať počas celého trvania Mamiklubu a zlepšovať si tak svoju obratnosť a pohybové schopnosti.

Pre najmenšie detičky je pripravený pestrý program. Detičky privítajú veselé zvieratká v divadielku, s ktorými si neskôr zaspievajú  rôzne známe detské a anglické pesničky. Ďalej máme vždy pripravenú jednu téma na rozvoj zmyslov a jazyka, spojenú s poznávaním Boha v Prvých krôčikoch k Bohu. A v neposlednom rade tvorivé dielničky spojené s danou témou a malé občerstvenie. Mamiklubu je bezplatný.

Koordinátorkou projektu je Lucia Lepáčková (‭+421 905 172 712‬ / Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.). 

Projekt je realizovaný s finančným príspevkom Mesta Trnava.